سهام

پیش پرده کمیک بوک آینده ، Birds of Prey ، اولین باری خواهد بود که تیم ابرقهرمان در صفحه بزرگ ظاهر می شود. از دیدگاه هارلی کوین ، برای این داستان مهم بود که او آزاد ، مجرد و جدا از پارامتر تحمل بار دیگر او ، مجله جوکر باشد.

در طول CCXP ، صحنه شکسته شدن جوکر و هارلی در جمع حاضر شد. حال مارگوت رابی تهیه کننده و ستاره فیلم درباره این که چرا شخصیت برای خنداندن شاهزاده دلقک از جنایت لازم است ، باز شده است.

وی گفت: "چیزی که من در Suicide Squad که اولین فیلم بود ، بسیار مورد بررسی قرار دادم ، وابستگی همگانی هارلی با The Joker بود و بدیهی است که وی تأثیر زیادی بر او گذاشته است. اما بدیهی است که وقتی برای اولین بار هارلی را دیدیم ، او در رابطه با او بسیار زیاد بود. اگر بخواهم بررسی کنم نسخه هارلی از رابطه چیست و اینکه آیا او به تنهایی از رابطه خارج شده است یا اگر او را به سمت عقب رانده بود ، کشف کرده ام که هنوز او را تحت تأثیر قرار داده است. یک روش بسیار متفاوت ، و من فکر کردم که ما می خواهیم جنبه های بسیار متفاوتی از شخصیت های او را ببینیم. "شخصیت ها را می گویم ، زیرا فکر می کنم او چندین برابر است."

گذشته از تأیید مجدد حضور حضور جوکر در این فیلم ، غالباً غایب است ، بازیگر زن با پرداختن به شخصیت های متعدد خود ، دیوانگی ناب هارلی را تصدیق می کند. سپس رابی در ادامه توضیح داد كه چگونه هارلی با آقای محبوب جی تفاوت خواهد داشت ، و این نه تنها از نظر ظاهری بسیار متفاوت است ، بلكه رفتار و چشم انداز او نیز متفاوت خواهد بود.

وی گفت: "من می گویم زیبایی شناسی او به نوعی درباره وضعیت روابط او و اینکه آیا او در رابطه با جوکر رابطه دارد ، بیان شده است. شما نسخه هارلی را که در Suicide Squad می بینید دریافت خواهید کرد و سپس این نسخه ، جایی که او کاملاً مشخص است. نه با جوکر ، بلکه نامنظم است و فرق می کند. بلکه جهان به طور کلی ، و بنابراین نوع دیگری که به دنبال فیلم هستند ، توسط ن ایجاد شده است. "

در ادامه موضوع زیبایی شناسی فیلم ، رابی با صحبت های خود با طراح لباس ، ارین بنوش ، و چگونگی تصمیم گیری در یک پالت بصری بلند ، تصمیم گرفت ، در حالی که هنوز سعی در حفظ همه چیز داشت. برخی از این کار را می توانید در پوسترهای اخیر Birds of Prey CCXP که در آخر هفته منتشر شده اند ، مشاهده کنید.
مربوط:
پوستر جدید پرندگان طعمه برنی بیور را به جهان معرفی می کند

"هنگامی که ما برای اولین بار صحبت کردیم ، بسیاری از الهام بخش او فیلمهایی بودند که مانند نسخه واقعیت یافته افزایش یافته هستند ، اما می توانند در جهانی نیز وجود داشته باشند که خیلی جنجال برانگیز نباشد ، که شما فوراً از هم جدا می شوید. مثلاً ، Fight Club ، به عنوان مثال ، چیزی است که او به آن اشاره کرد ، جایی که شما دوست دارید ، "اوه ، من کاملا مطمئن هستم که همه آنها لباس عادی دارند" ، و سپس به یک عکس فوری از Club Fight نگاه می کنید و مانند آن هستید ، لباس براد پیت پوشیده از لباس حمام صورتی گلدار است. و کاملاً در آنجا و روشن و رنگارنگ و عجیب است ، اما در عین حال احساس زمینی می کند. "

در همان بحث ، کارتی یان ، کارگردان همچنین بر اهمیت بودن هارلی به تنهایی ، به دور از رابطه سمی با The Joker ، تأکید کرد و اینکه چگونه رویدادهای جاری هنگام ترفند و ساخت فیلم به رویکرد وی گشود.

"من خیلی خودم آن قوس را پشت سر گذاشته ام و به ویژه فکر می کنم در مقابل پس زمینه Me Too قرار گرفته است ، و آنچه در صنعت ما در چند سال گذشته اتفاق افتاده است. به طوری که قطعاً آن نفوذ کرد. برای من این فیلم خیلی بیشتر از یک فیلم ابرقهرمانی در مورد دختر اول یا هر یک از این موارد بود. این واقعاً روایتی جالب و مضمونی دارد که برای من بسیار شخصی است. "

طولی نکشید که مخاطبان با دیدن هارلی کوین بی قرار و مصاحبه های Birds of Prey خود را ملاقات کنند ، زیرا این فیلم قرار است در تاریخ 7 فوریه 2020 اکران شود. سینمابلند.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

رمان هایی برای نوجوان یوسف فاطمه Rodney اولین و بزرگترین مرکز تشخیص رنگ اتومبیل در استان کردستان شهرستان سنندج مشکلات اندروید | ویندوز | iOS | آیفون طراحی و سئو سایت در کرج wiki chejor حاشیه نشینان هدف در فوتبال ایران ممیّز