ما اطلاعات کمی در مورد بتمن اطلاعات دقیق و احتمالاً جذاب داریم. این پروژه بلند مدت بالاخره در ماه های اخیر در حال برداشتن بخار است و در حال آماده سازی برای شلیک در اوایل سال آینده است. مت ریوز در ابتدا در اوایل سال 2017 برای کارگردانی استخدام شده بود و از آن زمان تاکنون مشغول کار روی این فیلمنامه بود. اکنون ، با انتخاب رابرت پتینسون به عنوان صلیب صلیبی جدید ما ، دوربین ها تقریباً آماده رول شدن هستند. و ما تازه آموخته ایم که عنوان کار در طول تولید به چه صورت خواهد بود.

طبق یک گزارش جدید ، The Batman با عنوان Vengeance تیراندازی خواهد شد. برای کسانی که شاید نمی دانند ، عناوین کار در هنگام فیلمبرداری ، اغلب در فیلم های بزرگتر ، برای مخفی کردن عنوان واقعی یا کمک به مبدل فیلم در طول تولید استفاده می شود. بعضی اوقات ، آنها می توانند به عناصر احتمالی داستان اشاره کنند. اگرچه ، بیشتر از اینها ، آنها به معنای زیادی نمی رسند. با این وجود ، با توجه به اینکه در حال حاضر ما درباره این فیلم بسیار کم می دانیم ، ممکن است ارزش جستجو را داشته باشد ، حتی اگر در حال گرفتن از کاه باشیم ، این چه معنی می دهد.

Vengeance اصطلاحی است که اغلب با بتمن همراه است. کسی می تواند استدلال کند که تمام تلاش وی برای تبدیل شدن به یک جنگنده جرم و جنایت ، عملی است برای انتقام از مرگ پدر و مادرش ، توماس و مارتا وین ، که هنگام کودکی در خون سرد به ضرب گلوله کشته شدند. بر اساس آنچه ما می دانیم ، به نظر نمی رسد که بتمن داستان اصلی باشد ، بنابراین امیدوارم که ما دیگر قتل های وینز را دوباره به دست نیاوریم ، اما این می تواند نشانگر انگیزه های بروس وین باشد. برای من ، آنچه به ذهنم خطور کرد خط مشهور است ، که توسط نسخه شخصیتی کوین کنروی در Batman: The Animated Series در قسمت Nothing to ترس تحویل داده شده است.

من انتقام می گیرم من شب هستم من بتمن هستم!"

این فقط می تواند یک گره موضوعی برای شخصیت باشد. حداقل این نشان می دهد که همه چیز درست پیش می رود و بعد از سالها توسعه ، این فیلم بالاخره ساخته می شود. گذشته از رابرت پتینسون ، بازیگران از اواخر به استعدادهای A-list و چپ و راست اضافه می کنند. بازیگران همچنین شامل Zoe Kravitz (Mad Mad: Fury Road) به عنوان Catwoman ، Paul Dano (Miss Miss Sunshine) به عنوان ریدلر ، کالین فارل (Dumbo) به عنوان پنگوئن ، جان Turturro (ترانسفورماتور) به عنوان کارمین Falcone ، جفری رایت (Westworld) به عنوان کمیسر گوردون و اندی سرکیس (پلنگ سیاه) در نقش آلفرد. پیتر سارسگارد (The Killing) نیز اخیراً به بازیگران پیوست. نقش او مشخص نشده است اما او ممکن است در نقش هاروی دنت / دو چهره بازی کند. جیمی لاوسون تازه وارد نیز قرار است در نقش رمز و راز بازی کند.
مربوط:
رابرت پتینسون اعلام می کند Batman Is a Superhero نیست

فیلمبرداری قرار است اوایل سال آینده آغاز شود. تا آنجا که طرح پیش می رود ، مت ریوز فاش کرده است که این یک داستان کارآگاه تحت تأثیر نوآر خواهد بود و همانطور که از بازیگران می بینیم ، تعداد کمی از افراد شرور از صفحات دیجیتال کمیک را شامل می شود. بتمن قرار است در 25 ژوئن 2021 به سینماها بیاید. این خبر از طریق تولید هفتگی به ما می رسد.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

پدرتر از پدر Images خواص فواید و روش مصرف داروهای گیاهی آلفا 1 دنياي اطلاعات فن پیچ طرفداران محسن چاوشی زیرنویس سریال Kipo and the Age of Wonderbeasts Welcome midzy خبرگزاری هک_ست_فید گل پونه