کوئنتین تارانتینو احتمال اینکه Kill Bill: Vol. 3 ، اذعان می کند که اگر تا به حال پروژه را دنبال می کند ، باید در ذهن داشته باشد. تارانتینو در گفتگو با اندی کوهن در مصاحبه ای با اندی کوهن لایو نشان داد که او به تازگی با کشته بیل ، ستاره اوما تورمن و پتانسیل یک فیلم سوم صحبت کرده است و نشان می دهد احتمال قوی وجود دارد که این اتفاق در بعضی از مواقع پایین جاده رخ دهد. وقتی از مستقیم پرسیده شد که آیا واقعاً یک قتل 3 بیل وجود خواهد داشت ، تارانتینو این حرف را داشت.

"خوب ، من همین اتفاق افتادم که دیشب با اوما تورمن شام خوردم . من تصوری از آنچه می خواهم انجام دهم را دارم. این همه چیز بود ، آن مفهوم را فتح می کرد ، دقیقاً اتفاقی که برای عروس افتاده است؟" من نمی خواهم این کار را انجام دهم؟ زیرا من نمی خواهم فقط با ماجراجویی های کامامامی آشنا شوم.او نمی دانید عروس طولانی و سخت جنگیده است اما اکنون من ایده ای دارم که می تواند جالب باشد. من این کار را برای کمی انجام نمی دهم. حداقل از سه سال می گذرد یا چیزی شبیه به آن ، اما قطعاً در کارت هاست. "

در مورد چرا ما به زودی کشتن بیل 3 را به زودی نمی بینیم ، کوئنتین تارانتینو توضیح می دهد که او به سادگی وقت نخواهد داشت زیرا سه سال آینده اش تقریباً از قبل مشخص شده است. اگرچه او تصریح می کند که فیلم دیگری نخواهد ساخت ، تارانتینو نشان می دهد که او یک نمایشنامه و همچنین یک سریال تلویزیونی پنج قسمت را نوشته است. این فیلمساز در مورد مشخصات هیچکدام از این پروژه ها توضیح نمی دهد ، اما متذکر می شود که او قصد دارد قبل از اتمام کامل فیلم های بزرگ بعدی بعدی خود ، آنها را به اتمام برساند.

مطمئناً شایان ذکر است که تارانتینو سالها کشته بیل 3 را در ذهن خود داشته است. در سال 2004 ، فیلمساز به Entertainment Weekly گفت که می خواهد حداقل پانزده سال منتظر بماند تا داستان را ادامه دهد ، و همین که ما آن مارک را گذشتیم ، به نظر می رسد که زمان مناسب برای تارانتینو دنباله دنباله است. با این وجود ، تارانتینو در سال های گذشته چندین فیلم مفاهیم ممکن را برای یک سوم فیلم Kill Bill کراهت کرده است ، اما به نظر می رسد این جدیدترین ایده همان ایده ای است که او بیشتر از همه هیجان زده است. گفتن اینكه فیلم "قطعاً در كارتها" است ، بدیهی است كه اظهارات جسورانه ای وجود دارد ، و گویای این است كه دنباله های طولانی مدت انتظار ، بالاخره برای واقعیت اتفاق می افتد.

چیز دیگری که در اینجا باید مورد توجه قرار دهیم این افشاگری تارانتینو است که دهمین فیلم او آخرین فیلم قبلی وی قبل از بازنشستگی به عنوان فیلمساز است. اگر Kill Bill 3 به عنوان پروژه بزرگ بعدی Tarantino تبدیل شود ، به خوبی می تواند تماس پرده ای برای کار او به عنوان کارگردان باشد. به طور مشابه ، اگر Tarantino به جای آن کارگردانی فیلم رتبه بندی شده R خود را با نام Star Trek را کارگردانی کند ، می تواند ایده او برای ساختن یک Bill Kill دیگری را خنثی کند. البته ، برنامه هایی برای بازنشستگی همواره می تواند تغییر کند ، در صورتی که تارانتینو تصمیم بگیرد که او هنوز داستان فیلم ها را پس از انتشار فیلم بعدی خود تمام نکرده است.

مربوط:

کشتن بیل 3 هنوز هم ممکن است. چه مدت طول می کشد؟

به نویسندگی و کارگردانی Tarantino ، Kill Bill: Volume 1 در سال 2003 با پیگیری های آن Kill Bill: Volume 2 با ورود به سالن های سینما در سال 2004 منتشر شد. بازیگر نقش اوما تورمن در نقش اصلی ، بازیگران فیلم های سامورایی همچنین شامل دیوید کارادین ، لوسی لیو ، ویویکا A. فاکس ، مایکل مادسن ، داریل هانا ، جولی دریفوس ، سونی چیبا ، ساموئل ال جکسون و مایکل پارکز. در کنار هم ، فیلم ها داستانی از عروس را نشان می دهند که پس از تلاش برای کشتن او و فرزند متولدش ، انتقام انتقام از تیمی از قاتلان را می گیرد.

اگرچه برخی از فیلم های او غالباً با اشاراتی به دیگران پر می شوند ، اما به طور معمول تارانتینو فیلمساز شناخته شده ای نیست که دنباله هایش را انجام دهد. دو فیلم اول Kill Bill در اصل یک داستان هستند و یک Kill Bill 3 احتمالاً اولین باری است که تارانتینو سالها بعد برای ادامه داستان به یکی از پروژه های خود بازگشت. خواهیم دید که آیا واقعاً این اتفاق می افتد یا خیر. این خبر از اندی کوهن لایو به ما می رسد.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

همه چی مجله اينترنتي i am zeta هر چی بخوای هست کفسازی|بتن استمپی|بتن سخت|آرملات|الیاف|افزودنی بتن میخک زرد از آن سفر کرده در بهاران جویا شدی مقالات آموزشی دانلود پاورپوینت من نوشت