بازیگر نقش اولگا کورلنکو در انواع مختلفی از فیلم های بزرگ و همچنین همکاری با برخی از بزرگترین ستاره های هالیوود بازی کرده است ، اما بخشی که او از دست ندهد این بود که ابرقهرمان نمادین DC Wonder Woman بود. اخیراً ، کوریلنکو در مورد نزدیک شدن به آن تیارا طلایی و حق رای دادن خود و همچنین تأیید اینکه او واقعاً دونده بوده است ، باز شده است.

"بله ، درست است. هر شنوایی بزرگی مانند آن ، عصبی است. Quantum of Solace یکی از اعصاب بود. یکی برای Oblivion با تام ، عصبی بود. هر شنوایی که واقعاً می خواهید ، همیشه عصبی است. ""

جالب اینجاست که عنصری که او را عصبی کرده بود خود Dark Knight ، بن افلک و واقعیت این بود که این دو نفر قبلاً با هم کار کرده بودند. شما فکر می کنید که داشتن رابطه صمیمی با یک لیست A مانند آلفل مفید خواهد بود ، اما برای الگا کورلنکو چنین نبود.

وی گفت: "اگرچه من قبلاً بن افلک را می شناختم زیرا استماع من بعد از فیلمبرداری با او به عنوان The Wonder بود. حداقل ، من نوع بازیگر را می شناختم. چیزی متفاوت و بسیار عجیب و غریب. یک تجربه کلاسیک فیلم نبود. من مطمئن نبودم بعد از آن اتفاق خوبی باشد. من بن را به عنوان یک پسر دوست دارم ، اما نگران بودم زیرا ما قبلاً با هم کار کرده بودیم.

شاید ، او دیگر نمی خواهد با کسی همکاری کند. شاید ، او می خواهد کسی را که قبلاً با او کار نکرده است ، داشته باشد. مردم معمولاً به دلیل تغییر بازیگران ، در فیلم های مختلف بارها و بارها با هم بازی نمی کنند. شما در ده فیلم با هم بازی نمی کنید. فکر کردم ، "من قبلاً با او در یک فیلم سینمایی بوده ام. شانس حضور با او در یک فیلم دیگر چیست؟" (می خندد.) بنابراین ، این عجیب بود. "

این که آیا رابطه کاری قبلی وی با بن افلک یک عامل بوده است یک رمز و راز است ، اما علی رغم عدم پیروزی در نقش آرزو ، کورلنکو هیچ احساس سختی ندارد.
مربوط:
تریلر Wonder Woman 1984 در آخر اینجا است

"استماع مثل همه آنها پیش رفت. من هیچ ایده ای نداشتم و هر اتفاقی می افتد. این بار ، بله نیست ، اما خوب است زیرا شما نمی توانید همه چیز را در زندگی خود بدست آورید. خوب است ؛ من من نمی توانم همه چیز را بدست آورم ، و این کاملاً طبیعی است. "

كورلنكو با نقاشی تصویری از واقعاً نزدیك كردن بخشی از Wonder Woman ، حتی فرصتی برای پوشیدن نسخه اولیه لباس داشت ، چیزی كه او آن را "سورئال" توصیف می كند.

"یادم است که یک لباس حمام و برخی چکمه های چرمی را بپوشم. آنها همیشه تجربه های سورئال هستند. خنده دار است. من فیلم را دوست داشتم. ""

گرچه احتمالاً هرگز نخواهیم دید كه كورلنكو مانتوی زن شگفت انگیز را برپا كند ، اما هنگامی كه Wonder Woman 1984 در 5 ژوئن سال 2020 به سینماها می رود ، گال گادوت نیروهای شیطانی را به دست خواهد گرفت.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

هواتو کردم قیمت ایزوگام در دماوند |قیمت ایزوگام در سراسر تهران| آراد گستر شرق ۰۹۱۲۷۰۲۰۴۴۷ ovdn , tv,a Hhvjlhk nv hkndai محتا گروه یاب Rakisha معرفی دستگاه های جوشکاری و برشکاری شرکت خزرترانسفو گل و گیاه ایران کیان وطن