خبرهای پیرامون تلنگر كتاب طنز آینده ، آكومان 2 ، به آرامی آغاز می شود و حتی اگر جزئیات هنوز هم بازیگر بسیار کمیابی هستند ، یحیی عبدالمتین اخیراً هیجان خود را از بازگشت به دنیای زیر آب DC خبر داده است.

وی گفت: "ما تاریخ دسامبر 2022 را داریم. امیدوارم چنین چیزی ادامه یابد. مانتا سیاه بر خواهد گشت - من با اطمینان می گویم که می گویم. من هیجان زده ام که دوباره به آن جهان قدم بگذارم و دردسر دیگری ایجاد کنم. واقعاً می خواهم چیزهای بیشتری اضافه کنم. شخصیت و شخصیت بیشتر به دیوید کین است و او را در آکوامن 2 بیرون می کشد و به او سفر بیشتری می کند. "

اگرچه یحیی عبدالمطنین دوم اطلاعات زیادی درباره طرح نقشه دنباله بعدی ندارد ، اما تأیید می کند که شخصیت شرور وی ، بلک مانتا ، دوباره به ورزش مجلل غول پیکر ، کلاه چشم و آتش قرمز خود باز می گردد. پرتوهای لیزر در جیسون موموا پادشاه آتلانتیس ، آکوامن. اگرچه او نمی تواند به ما اطلاعات زیادی در مورد جزئیات بدهد ، بازیگر ابراز هیجان خود را از بازگشت نشان می دهد زیرا دنباله این فرصت را به او می دهد که کمی عمیق تر به شخصیت Black Manta فرو رود ، که نشان می دهد او نقش بزرگتری را بازی خواهد کرد. در Aquaman 2 ، حتی ممکن است دشمن اصلی باشد.

گرچه فیلم اول چیزی بی نظیر بود اما مورد استقبال هم منتقدین و هم مخاطبان قرار گرفت ، در حال حاضر به ترتیب 65٪ و 75٪ در گوجه فرنگی پوسیده ایستاده اند. به غیر از عملکرد رهبری کاریزماتیک Momoa ، و تماشای پرتحرک CGI ، نمایشنامه Black Manta عبدالمتین برجسته و برجسته بود ، این بازیگر با وجود اینکه شرور ثانویه است ، توانست یک تلاش بی روح را برای این بازی به ارمغان بیاورد. بنابراین ، گرفتن بیشتر از هر دو عبدالمتین و چشم قرمز قرمز مانتا تنها می تواند یک چیز خوب باشد و برای دنباله بسیار مورد انتظار Aquaman خوب است.

اولین Aquaman ما را با Black Manta معرفی کرد ، منشاء تراژیکی و همه چیز ، و همچنین به ما نشان می دهد آغاز شخصیت شخصی شخصیت در برابر Arthur Curry aquaman Jason Momoa ، Arthur Curry. به غیر از این ، ما متوجه شدیم که بیش از حد پشت کت و شلوار مشکی و کلاه بسیار بزرگ نباشد. با این حال ، آنچه که فیلم اول انجام داد ، به وضوح فیلم Black Manta به عنوان یک تهدید مداوم در پیش رو ، تنظیم شده است ، زیرا اعتبار نامه نشان می دهد که دیوید کین عبدالمطنین با دکتر استفان شین ، یک زیست شناس دریایی وسواس با پیدا کردن شهر گمشده آتلانتیس ، ملاقات کرد. این دو به نظر می رسد که در حال قهرمانی در زیر قهرمان زیر آب هستند و بدون شک با یکدیگر در ادامه همکاری می کنند که امیدوارم عبدالمتین زمان زیادی را برای ورود به عمق بیشتر با بلک مانتا فراهم کند.
مربوط:
جیمز وان فیلم فیلم ترسناک راز قبل از آکوامن 2 کارگردانی خواهد کرد

ما باید کمی صبر کنیم تا ببینیم چطور فیلم Black Manta عبدالمطین در بخش Aquaman 2 بازی خواهد کرد ، زیرا این فیلم تا پایان سال 2022 اکران نشده است. این از هفته نامه سرگرمی برای ما می آید.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Amy سختی گیر Edwina کشمش ضایعاتی شیوا رایانه مثبت فوتبال ندای وحدتیه ریتم وسمپل واموزش مخمل پاش، فانتاکروم، هيدروگرافيک