اسکات درریکسون در آینده ای نسبتاً نزدیک به دنیای وحشت با درجه R برمی گردد. این فیلمساز فاش کرده است که به محض انجام دکتر استرنج در فیلم Multiverse of Madness ، او قصد دارد با شریک نویسنده اش C. رابرت کارگیل فیلم ترسناک جدید بسازد. نه فقط هر فیلم ترسناک ، به خاطر بسپار. این دو در حال اقتباس یکی از داستان های نویسنده جو هیل برای صفحه بزرگ هستند.

این افشاگری توسط اسکات درریکسون در توییتر انجام شده است. او شروع کار خود را با وحشت شروع کرد و کارگردانی فیلم هایی مانند The Exorcism of Emily Rose and Sinister را پیش از فرود آمدن غول پیکر به کارگردانی Doctor Strange برای استودیوهای مارول. دريكسون در توئیتی توضیح داد كه او اغلب در مورد بازگشت احتمالی به ترس از درجه R سؤال می كند ، در این مرحله او فاش كرد كه این نقشه ها از قبل به خوبی انجام شده است. این همان چیزی است که وی در مورد آن باید بگوید.

"من اغلب از من سؤال می شود که آیا من هرگز به درجه وحشت با درجه R بازگردم. پاسخ بسیار جالب است. بله. بعد از دکتر استریت: در Multiverse of Madness ، مستقیماً به یک فیلم ترسناک می روم که قبلاً با آن نوشتم ج. رابرت کارگیل. "

ج. رابرت کارگیل پیش از این در فیلم Sinister 2012 که توسط Blumhouse ساخته شده بود با اسکات درریکسون شریک شد و به یک ضربه بزرگ تبدیل شد. این دو همچنین در هر دو فیلم Doctor Strange با هم همکاری کرده اند و همکاری کاملاً خلاقانه ای را ایجاد کرده اند. Cargill همچنین در توئیتی از اطلاعات خود با کمی فاش شدن این خبر به این خبر افزود که واقعاً این یک داستان جو هیل خواهد بود که با آنها دست و پنجه نرم می کنند.

مربوط:

بندیکت کامبربچ وقتی به نظرات Scorsese & Coppola's Marvel می رسد ، خونسردی را حفظ می کند

"مرد ، متشکرم از همه عشق ، شما بچه ها. اسکات درریکسون و من مدتی است که روی این راز نشسته ایم ، اما ما از این موضوع بسیار هیجان زده ایم. نمی توانم صبر کنیم تا آن را بسازیم. این یک اقتباس از مفصل جو هیل است. همه چیز دیگری که باید دستگاه خودپرداز را ساکت کنیم. "

جو هیل ، نویسنده لاک و کلید و NOS4A2 و فرزند استفن کینگ ، داستانهای زیادی برای از بین بردن دارد. عناوین قبلاً ذکر شده قبلاً اقتباس شده اند ، با اسكات دركسون ابتدا به كارگردانی قسمت اول سریال تلویزیونی Locke & Key قبل از تغییر چیزها به Netflix. بدون هیچ گونه اطلاعات بیشتر ، حتی ممکن است گمانه زنی هایی را که ممکن است در آن اتفاق بیفتد دشوار باشد ، اما هیل مطالب فراوانی دارد که می تواند برای دستیابی به ترس خوب R-درجه بندی کند.

انتظار می رود Doctor Strange in Multiverse of Madness سال آینده فیلمبرداری شود و به عنوان اولین فیلم ترسناک در دنیای سینمایی مارول لوح تقدیر می شود. این فیلم قرار است در تاریخ 7 مه 2021 به سینماها برود ، به این معنی که دریکسون برای یک سال و نیم دیگر مشغول کار خواهد بود. به نظر می رسد تابستان 2021 زودترین آنها قبل از شروع فیلمبرداری از این اقتباسی جو هیل است. ما مطمئناً شما را به عنوان اطلاعات بیشتر در مورد این پروژه درج خواهیم کرد. می توانید اطلاعیه را از توییتر اسکات درریکسون در زیر ببینید.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

پایگاه مد و اضافات بازی GTA V Tiffany درامدزایی ها روزنگاشت های بازرگان free-film-download1.parsablog.com نمایندگی تعمیر پکیج دیواری بوتان ایران رادیاتور در شیراز -فلاح زاده سیتو فا فروشگاه بازار یابی سینا بلاگ خرید اینترنتی هسویام